This is a platform for User Generated Content. G/O Media assumes no liability for content posted by Kinja users to this platform.

Flört Ederken Sohbet Etmenin Önemini Kavrayın

Her insan kendi varlığında bu noktayı içerir, buna rağmen en etkili flört yeteneklerine sahiptir. Beğendiğiniz bir bayanı gördüğünüz zamanlar var ama onu ikna etmenin bir yolu yok. Hanımefendi çekmek için birçok yetkinliğiniz olması gerekir.

 

Tüm flört yaparak efektler elde edebilmeniz için, yeteneklerinin size çok fazla çizildiğinden emin olmak için düzgün bir şekilde parlatılmasını sağlamalısınız. Birçok erkek bunu zor bir görev olarak keşfedebilir.

Advertisement

 

Nitekim, birçok adam ‘umarım kabul eder’ zihniyeti ile herhangi bir somut plan olmadan flört etmeye başlar. Bu onları başarıdan daha fazla başarısızlık için bir araya getirir.

Advertisement

 

Bir hanımefendiyi etkilemek için çok uğraşan herhangi bir adam neredeyse her zaman onu daha az eleştirel bir adama kaybetmekle biter. Ekstra neşeli ve samimi olmaya çalışın ve her zaman eğlenin.

Advertisement

 

Flört etmenin daha yüksek sonuçları için, kıza daha fazla dinlenmeniz ve sizi iyi bir şirket olarak düşünmesini sağlamanız gerekir, aksi takdirde başka birine karar verebilir. Dokunmak ve şimdi sadece konuşmak değil, bir kadını birden fazla yaklaşımla çözmek.

Advertisement

 

Birçok erkek burada sık sık konuştukları için suçludur, ancak şimdi dokunmuyorlar. Dokunmadan, dişi ile sağlam bir kod oluşturmanın hiçbir yolu yoktur. Ona dokunmak seni daha fazla ve daha fazla istiyor.

Advertisement

 

Görüş alanından çıkmadan bilmeden kadınların etrafında gerçekten asılı olan erkeklerin daha iyisini yapması gerekir. Kızla flört ederken tebliğden tam olarak uzaklaşırken anlamanız gerekir.

Advertisement

 

Uzaklaşmayı seçtiğin ikinci kişi, seni seçecek kadar uygun olmalı. Şimdi uzaklaşmak ya da kızın etrafında takılmak için en kötü anı seçen kişi olmamaya çalışın.

Advertisement

Share This Story

Get our newsletter