This is a platform for User Generated Content. G/O Media assumes no liability for content posted by Kinja users to this platform.

Sohbet Sitelerinde Kızlarla Nasıl İletişime Geçilebilir

Çevrimiçi olduğunuzda bir tarih ararken aslında orada binlerce ve binlerce kişi vardır. Her biri birkaç çevrimiçi sohbet odalarınamaruz kalmış olabilir. Çoğu insan hat kurmayı gündelik bir ilişki olarak görür ve sevginin duygular ve hislerle ilgisi olduğu için sanal ilgiyi hızla kaybeder ve sanal dünyanın aşkı arayan bir kişiye sağlayacağı çok şey yoktur. Ama bir kadına bağlıysanız ve onunla çıkmak istiyorsanız, onu düşünmek ve bir tarihte sizinle buluşması için onu cezbetmek istersiniz. İşte on line bir tarih kazanmanıza yardımcı olacak bazı yönergeler.

Halsiz olun: sadece günde 10 saat çevrimiçi chat olduğunuz ve genellikle işsiz olduğunuz için, şimdi kadınlara bir konuşma için ping atmaya devam etmemelisiniz. Sık sık sohbet etmek gerekli olabilir, ancak chat süresini bir saat kadar sınırlayın.

Advertisement

Mizah: Kızlar mizah sever. Sohbet odaları içindeki mizah bölümünü getirerek heyecan verici geliyorsunuz. Ancak, bir şakacı gibi görünmekten kaçının ve sevgili olanlar hakkında şaka yapmaktan uzak durun.

Övgü: Dijital dünyada, en etkili fotoğrafları görürsünüz ve çok doğru videoları görmezsiniz. Öyleyse, kadını iltifatlarla bombalamaya devam etmeyin. Kulağa sahte geliyor.

Advertisement

Alışılmadık bir hobi ile bağlanın: düzenli olarak sohbet ettiğiniz için, konularınız bitebilir veya ek olarak ilgisini kolayca kaybedebilir. Daha düşük bir destek olarak, konuşacak bir şeyiniz olmadığında yaklaşık olarak ilginizi konuşabilmeniz için, ikinizi ilişki içinde daha önce bağlayan alışılmadık bir hobi bulmanız gerekir. sohbet siteleri 

son söz olarak kendinizi deneyebileceğiniz ve test edebileceğiniz bir sohbet sitesi olan sipsevdi isimli siteye bir göz atabileceğinizi de hemen hatırlatmak isteriz.

Advertisement

 

Share This Story

Get our newsletter